Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, spółki dynamicznie rozwijającej się na rynku polskim, poszukujemy do zespołu osób na stanowisko: Kreślarz

Miejsce pracy: Katowice

• Rysowanie planów budowlanych sklepów, uwzględniających takie elementy, jak layout sklepu, elewacja czy rozmieszczenie oświetlenia – zgodnie ze standardami sieci oraz lokalnymi przepisami i postanowieniami umowy
• Ścisła współpraca z biurem projektowym oraz odpowiedzialność za jak najwyższą jakość końcowego projektu
• Zarządzanie projektami sklepów w systemie oraz ich archiwizacja

Wymagania:

• Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego, umożliwiającej swobodną komunikację w mowie oraz w piśmie
• Znajomości podstawowych przepisów i procedur budowlanych, warunków technicznych oraz norm i przepisów z zakresu projektowania
• Bardzo dobrej znajomości obsługi programu AutoCAD
• Doświadczenia w projektowaniu powierzchni komercyjnych
• Dobrej organizacji pracy, sumienności, precyzji
• Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:

• Ciekawą pracę na pełny etat idealną dla osób otwartych na zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy praktycznej po studiach
• Pakiet opieki medycznej
• 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie
• Rabat pracowniczy na zakupy w sklepach firmy

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria