Kreślarz techniczny telefonii komórkowej

MUGLER AG

Oberlungwitz, Niemcy, zagranica

MUGLER AG

Od: MUGLER AG
Miejsce pracy: Oberlungwitz, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie wizji lokalnej stacji telekomunikacyjnej i pomiarów na miejscu
  • Wykonywanie rysunków konstrukcyjnych oraz projektowanie infrastruktury telekomunikacyjnych stacji bazowych na dachach i masztach
  • Sporządzanie list materiałowych
  • Ścisła współpraca z planistami projektów, kierownikami budowy i statykami

Nasza oferta:

  • Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym i adekwatnym do wyników pracy wynagrodzeniem
  • Współpraca w przyszłościowym obszarze działalności
  • Gruntowne szkolenia prowadzone przez doświadczonych kolegów
  • Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery
  • Wysokiej jakości sprzęt techniczny, wyposażenie ochrony osobistej i odzież robocza
  • Przestronne biura z nowoczesnym wyposażeniem technicznym
  • Praca w zaangażowanym, otwartym i wykwalifikowanym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Pokrycie kosztów egzaminów wysokościowych i szkolenia wspinaczkowego
  • Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem

Profil kandydata:

  • Wykształcenie w zawodzie rysownika technicznego, rysownika architektonicznego, projektanta produktu technicznego lub inne porównywalne wykształcenie
  • Doświadczenie zawodowe w w dziedzinie telekomunikacji i radiotelefonii komórkowej będzie dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość i obsługa oprogramowania CAD (najlepiej AutoCAD i Inventor)
  • Rozwinięta orientacja na klienta w powiązaniu z optymalizacją kosztów
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Samodzielny, staranny i precyzyjny sposób pracy
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Prawo jazdy klasy B

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim bądź angielskim.

Z niecierpliwością czekamy na Państwa aplikację wraz z oczekiwaniami płacowymi.

MUGLER AG jest w branży telekomunikacyjnej wiodącym dostawcą usług przemysłowych i wykonawcą złożonych sieci komunikacyjnych. Od prawie 30 lat oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej (telefonia komórkowa, radiolinia, komunikacja w sektorze publicznym itd.), rozwiązania dla sieci stacjonarnych oraz rozwiązania systemowe i w obszarze mobilności. Nasz zakres usług obejmuje cały tak zwany cykl życia sieci komunikacyjnej – poczynając od akwizycji, planowania, budowy, instalacji i uruchomienia a kończąc na kompletnym serwisie (inspekcja, konserwacja, naprawa).

MUGLER AG