KREŚLARZ – KONSTRUKTOR NARZĘDZI PRODUKCYJNYCH (K/M)

ELDISY POLSKA Sp. z o.o.

Środa Śląska, Komorniki, dolnośląskie

Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej,
budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

Od: ELDISY POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Środa Śląska, Komorniki

Zadania na stanowisku:

  • projektowanie narzędzi produkcyjnych (w programie AutoCad i SolidWorks
  • budowa, optymalizacja, modyfikacja narzędzi już istniejących
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • terminowość w realizacji prowadzonych prac

Oczekiwania:

  • wykształcenie - min. średnie techniczne o profilu mechanicznym
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i SolidWorks
  • ogólna wiedza z zakresu obróbki ubytkowej (frezowanie, toczenie, obróbka elektroerozyjna)

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wsparcie w realizowaniu pasji sportowej,
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta, wyprawka szkolna dla dzieci pracowników, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.