Kreślarz elementów prefabrykowanych (Revit)

Mikada

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę na stanowisku:

Kreślarz elementów prefabrykowanych

Zakres obowiązków:

  • sprawdzenie projektów architektonicznych pod kątem prefabrykacji (żelbet i elementy murowane)
  • przygotowanie materiałów reklamowych dla działu sprzedaży (ulotki, arkusze z projektem)
  • modelowanie struktury budynku: ściany, nadproża i stropy, z uwzględnieniem wymagań technologii prefabrykatów (zbrojenie, instalacje itp.)
  • tworzenie zestawień poszczególnych elementów prefabrykowanych

Opis dodatkowy:

  • Praca na samodzielnym stanowisku
  • bezpośredni kontakt w języku angielskim z kontrahentem zagranicznym (Belgia)
  • praca częściowo w biurze w Belgii (1/3) i częściowo w biurze w Polsce (2/3)
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie branżowe: preferowane konstrukcje budowlane
  • gotowość do  cyklicznych wyjazdów służbowych - praca częściowo w biurze w Belgii (1m-c) i częściowo w biurze w Polsce (2-mce). Będą rozpatrywane aplikacje z każdą możliwością wyjazdów służbowych do Belgii. Podany wyżej schemat jest przykładowy, jednak wyjazdy będą planowane jako cykliczne
  • język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację mówioną i pisaną
  • znajmość AutoCADa - poziom określ w pytaniu selekcyjnym
  • znajomość Revita będzie dodatkowym atutem - poziom okreś w pytaniu selekcyjnym

Prezentacja firmy

Mikada to pracownia nastawiona na długotrwałą współpracę z klientami zag... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Docelowo długotrwała współpraca
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria