Weegree Sp. z o.o. Sp. k.

Kreślarz AutoCAD 2D i 3D

Miejsce pracy: Belgia, Staden

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie zajmującej się projektowaniem kuchni i wnętrz oraz produkcją mebli.
  • Czytanie i tworzenie rysunków technicznych zgodnie z zamówieniami.
  • Projektowanie 2D i 3D w programie AutoCAD.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCAD 2D/3D.
  • Znajomość pakietu ERP (Navision), Topsolid oraz Ardis.
  • Doświadczenie w sektorze wnętrz - mile widziane.
  • Prawo jazdy kat.B
  • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu.
  • Sumienność, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwszy miesiąc zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Gwarantowane 40 godzin pracy w tygodniu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.