Kreślarz AUTO CAD / Asystent projektanta

Euro Talents Sp. z o.o

Leuven, Belgia, zagranica

Nasz klient specjalizuje się w produkcji i montażu konstrukcji aluminiowych, stalowych oraz fasad, drzwi i okien.
Ze względu na zwiększoną ilość zamówień pilnie poszukujemy wsparcia do ich wyspecjalizowanego zespołu.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie drzwi, okien, fasad w programmie AutoCad 2D
  • Informowanie przełożonych i menedżerów sprzedaży o bieżących postępach w projektowaniu zleceń, wstępnych szkicach i projektach,
  • W późniejszym okresie: przygotowywanie zamówień do produkcji w programie LOGICAL
  • W późniejszym okresie: przygotowywanie kalkulacji kosztowo-materiałowej potrzebnej do tworzenia konstrukcji ze szkła, aluminium czy stali
  • Komunikacja z Koordynatorami projektów/Zwierzchnikamina temat postępu prac projektowych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu Auto Cad 2D
  • Znajomość w projektowaniu 3D będzie traktowana jako dodatkowy atut
  • Znajomość alternatywnych programów jak: SolidWorks i Athena też będzie brana pod uwagę
  • Komunikatywna/ dobra znajomość języka angielskiego .
  • Język francuski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością do negocjacji z klientem
  • Stabilną pracę w solidniej firmie i pełny etat z możliwością nadgodzin
  • Praca na belgijskiej umowie plus bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii (125€ przy trzeciej wypłacie)
  • Dobre zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy