Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/11/2017.

Kreatywne kampanie marketingowe - PRACA OD ZARAZ!

Kraków, małopolskie

Firma marketingowo-reklamowa

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowo sprzedażowa reprezentująca klientów zewnętrznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do prowadzenia kreatywnych kampanii marketingowych!

Nowy członek zespołu odpowiedzialny będzie przede wszystkim za pomoc przy prowadzeniu kampanii marketingowych dla naszego Klienta.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! SZKOLIMY OD POSTAW!

Stawiamy na osoby :

- ambitne

- komunikatywne

- potrafiące współpracować grupowo jak i indywidualnie

- nastawione na osiąganie wyznaczonych celów

- zainteresowane współpracą długoterminową

- dostępne (conajmniej 4razy w tygodniu)

Główne zadania:

- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

- budowanie pozytywnego wizerunku marki

- współpraca przy projektach marketingowych

- raportowanie wyników

- praca zgodnie z standardami wyznaczonymi przez klienta

Z naszej strony oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość uzyskania dodatkowych bonusów finansowych

- pakiet szkoleń przygotowujących do podjęcia współpracy

- wyjazdy szkoleniowe krajowe jak i zagraniczne

- współpracę w ambitnym, zaangażowanym, pozytywnym zespole

- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- dla najlepszych możliwość prowadzenia samodzielnych kampanii marketingowych

Jeśli chcesz podjąć współpracę długoterminową koniecznie APLIKUJ!

Firma marketingowo-reklamowa to firma stworzona przez młodych, dynamicznych ludzi i... specjalistów w branży marketingu.
Działamy w ramach międzynarodowej korporacji prowadząc profesjonalne kampanie marketingowe. To co nas wyróżnia na rynku to skuteczność, efektywność i ogromne zadowolenie klientów których reprezentujemy. Istotnym obszarem naszych działań jest reprezentowanie marek światowych organizacji charytatywnych poprzez stosowanie HUMAN COMMERCIAL™. Szukanie nowatorskich rozwiązań, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz nasze doświadczenie sprawiają, że jesteśmy liderami w swojej branży.
Ludzie i osobowości w naszym zespole to siła i potencjał naszej Firmy dlatego też z myślą o nich opracowaliśmy pakiet kompleksowych szkoleń, pozwalających na zdobycie niezbędnych umiejętności i doświadczenia potrzebnych do samodzielnego prowadzenia kampanii w ramach Organizacji.

Firma mieści się w samym centrum Krakowa choć w najbliższym czasie planujemy poszerzyć swoją działalność o nowe branże, jak również nowe miasta oraz kraje gdzie chcemy otworzyć kolejne biura.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Przedział wynagrodzenia:
1.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK!
Branża / kategoria:
Praca Marketing / Public Relations