Kreatywne kampanie marketingowe - PRACA OD ZARAZ!

STR Advertising

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma marketingowo reklamowa reprezentująca klientów zewnętrznych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób do prowadzenia kreatywnych kampanii marketingowych!

Nowy członek zespołu odpowiedzialny będzie przede wszystkim za pomoc przy prowadzeniu kampanii marketingowych dla naszego Klienta.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! SZKOLIMY OD POSTAW!

Stawiamy na osoby :
- ambitne
- komunikatywne
- potrafiące współpracować grupowo jak i indywidualnie
- nastawione na osiąganie wyznaczonych celów
- zainteresowane współpracą długoterminową
- dostępne (co najmniej 4 razy w tygodniu)

Główne zadania:
- reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami biznesowymi
- budowanie pozytywnego wizerunku marki
- współpraca przy projektach marketingowych
- raportowanie wyników
- praca zgodnie z standardami wyznaczonymi przez klienta

Z naszej strony oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość uzyskania dodatkowych bonusów finansowych
- pakiet szkoleń przygotowujących do podjęcia współpracy
- wyjazdy szkoleniowe krajowe jak i zagraniczne
- współpracę w ambitnym, zaangażowanym, pozytywnym zespole
- możliwość rozwoju w strukturach firmy
- dla najlepszych możliwość prowadzenia samodzielnych kampanii marketingowych

Jeśli chcesz podjąć współpracę długoterminową koniecznie APLIKUJ!

Prezentacja firmy

<br/> Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media