Krawcowa / Szwaczka

Histfenc

Toruń, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

SPES Histfenc to polska firma zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą sprzętu i akcesoriów przeznaczonych dla miłośników m.in. szermierki historycznej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób w zawodzie:

Krawcowa / szwaczka

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • szycie na różnych typach maszyn (np. overlock, stębnówka z potrójnym transportem),
  • pomoc przy stole krojczym;

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn do szycia ciężkiego (mile widziane),
  • kreatywność,
  • umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy:

  • umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca w trybie jednozmianowym,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją i <br/>sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji