ManpowerGroup Sp. z o.o.

Krawcowa/Krawiec

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zadania:
  • Zszywanie przygotowanych elementów przy użyciu maszyny do szycia
  • Stębnowanie oraz stosowanie ściegu owerlokowego
  • Pomoc w przygotowywaniu wykrojów
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi maszyny do szycia
  • Zdolności manualne
  • Precyzja i dbałość o szczegóły
  • Dobra organizacja własnej pracy
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
Oferta:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z realną perspektywą rozwoju bezpośrednio w strukturach firmy po 6-miesięcznym okresie próbnym
  • Praca w systemie 1- lub 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie bazowe uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności oraz premie
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych
  • Komfortowe warunki pracy dla osób w każdym wieku
  • Pełne przeszkolenie dla osób z niewielkim doświadczeniem
  • Duży parking dla osób zmotoryzowanych
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower w całym procesie i w trakcie zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials