Opis stanowiska pracy

Główne zadania pracownika:

  • Przygotowywanie ofert cenowych zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną, posiadaną wiedzą techniczną oraz wymaganiami klienta,
  • Dokonywanie wyboru ofert dostawców najbardziej korzystnych dla klienta i firmy,
  • Przygotowywanie informacji o aktualnie prowadzonych kalkulacjach,
  • Prowadzenie dokumentacji ofertowej zgodnie z założeniami firmy.

Niezbędne kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (instalacje HVAC),
  • 1 rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Praktyczna znajomość kosztorysowania robót budowlanych oraz programu kosztorysowego NORMA
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego
  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach
  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport

Prezentacja firmy

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Obsługa klienta