Michael Page Michael Page

Kosztorysant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie Project Managera w bieżącym zarządzaniu Przedsięwzięciem Deweloperskim.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy, który od wielu lat realizuje projekty mieszkaniowe w Polsce.

Opis stanowiska

  • Wsparcie Project Managera w bieżącym zarządzaniu Przedsięwzięciem Deweloperskim
  • Nadzorowanie, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji, w szczególności umów, dokumentacji, decyzji, zgód, dokumentów budowy m.in. dziennika budowy, operatów geodezyjnych, badań geotechnicznych, wyników z badań i prób wykonywanych na potrzeby budowy, aprobat technicznych, deklaracji zgodności, atestów, dokumentacji projektowej, protokołów koordynacyjnych, korespondencji, protokołów odbioru, faktur itp.
  • Opiniowanie Projektu Budowlanego i Wykonawczego z punktu widzenia technicznego oraz sprawdzenie wszelkich decyzji organów w zakresie warunków oraz wymogów technicznych odnośnie Przedsięwzięcia Deweloperskiego w zakresie inżynierskim
  • Przygotowywanie analiz kosztowych i materiałowych oraz weryfikacja otrzymanych ofert
  • Sporządzania kompleksowych wycen inwestorskich inwestycji mieszkaniowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Budownictwo)
  • Doświadczenie w przygotowaniu inwestycji deweloperskich - mieszkaniowych
  • Znajomość procesu przygotowania inwestycji deweloperskich od strony prawnej, technicznej oraz finansowej
  • Mile widziane uprawnienia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Praca w międzynarodowym, dynamicznym środowisku i realna ścieżka rozwoju
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page