BPBP S.A.
BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A.
Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycją a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach na terenie kraju jaki zagranicą poszerzając listę ciekawych realizacji.

Kosztorysant

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 65-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie kosztorysów,
  • Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych potrzebnych do wyceny kosztorysów,
  • Współdziałanie w negocjowaniu cen i warunków umów z inwestorami, podwykonawcami, dostawcami i biurami projektów,
  • Udział przy uzgadnianiu danych wyjściowych do wyceny – rozliczania robót budowlanych oraz opracowywania ofert.

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego z dziedziny budownictwa,
  • Znajomości programu NORMA,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Analitycznego zmysłu.

Firma oferuje:

  • Zdobywanie doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej,
  • Miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • Stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet opieki zdrowotnej,
  • Kartę active sport,
  • Pakiet socjalny (min. wczasy pod gruszą, bony świąteczne itd.),
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
BPBP S.A.