Opis stanowiska pracy

Firma PPUH Greka Sp. z o. o. jest firmą rodzinną, specjalizującą się w produkcji elementów wentylacyjnych, dystrybucji produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych czołowych producentów oraz wykonawstwie licznych inwestycji na terenie Polski i w krajach europejskich. Firma istnieje na rynku od 1993 r. i z każdym rokiem umacnia swoją markę na rynku poprzez inwestycje w rozwój firmy i swoich Pracowników.

W związku z rozwojem poszukujemy pracownika z doświadczeniem w przygotowywaniu ofert dla instalacji sanitarnych wewnętrznych , do którego obowiązków będzie należało:

• analiza i sporządzanie kosztorysów budowlanych w specjalności sanitarnej wentylacja i klimatyzacja,

• kontakt z dostawcami, producentami w celu pozyskiwania danych niezbędnych do przygotowania ofert

• tworzenie przedmiarów i kosztorysów

• wysyłanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z potencjalnymi podwykonawcami i dostawcami materiałów

• analiza realizacji budów w odniesieniu do kosztorysów

Oferujemy:

• zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

• samodzielną i stabilną pracę przy realizacji ciekawych i nowoczesnych projektów

• możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie dalszego doświadczenia w tej dziedzinie

• niezbędne narzędzia pracy

• szkolenia

• pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze

Zapraszamy do złożenia swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

Wymagania

Wymagania:

• mile widziane wykształcenie wyższe techniczne o specjalności instalacje sanitarne

• doświadczenie w kosztorysowaniu robót sanitarnych , ze szczególnym uwzględnieniem instalacji wentylacji i klimatyzacji,

• Mile widziana znajomość branży instalacji sanitarnych w zakresie dostawców, producentów oraz podwykonawców

• znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem, realizacją projektów z zakresu instalacji sanitarnych

• bardzo dobrej znajomości programu Excell, AutoCad, MS Office,

• znajomość programów do kosztorysowania

• umiejętność ekonomicznego gospodarowania czasem pracy - praca pod presją czasu

• samodzielność w działaniu

• wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Prezentacja firmy

Firma GreKa Sp. z o.o. jest producentem elementów wentylacyjnych, dystry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis