Kosztorysant - specjalista ds. ofertowania w branży tramwajowej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Spółka z o.o.

Kraków, małopolskie

Przedsiębiorstwo Inżynieryjnych Robót Kolejowych TOR-KRAK Spółka z o.o. zostało założone w 1989 roku w Krakowie. Specjalizuje się w budowie i modernizacjach infrastruktury tramwajowej wraz z pełną infrastrukturą towarzyszącą. Firma stosuje nowoczesne technologie i rozwiązania konstrukcyjne, posiada specjalistyczny sprzęt do robót torowych, wyszkoloną i doświadczoną załogę oraz kadrę inżynieryjno - techniczną.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie ofert przetargowych;
  • sporządzanie kosztorysów i wycen ofertowych;
  • kierowanie zapytań ofertowych, ich kompletowanie, weryfikowanie i analiza;
  • weryfikacja jakościowa i ilościowa ofert podwykonawców;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne w specjalności budownictwo, infrastruktura, kolej lub pokrewne;
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych
  • doświadczenie na stanowisku kosztorysanta;
  • umiejętności organizacyjne z naciskiem na detale, dokładny i zorganizowany sposób pracy;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • znajomość programu do kosztorysowania NORMA.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • opiekę medyczną LUX-MED;
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.