Kosztorysant robót budowlanych (FIT-OUT)

DEIGE Sp. z o.o.

01-793 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba na wskazanym stanowisku będzie odpowiedzialna za sporządzanie kompletnych/branżowych kosztorysów powierzchni komercyjnych w formie oferty handlowej, przygotowywanie przedmiarów robót, kontakt z dostawcami/podwykonawcami oraz dodatkowo będzie współpracować z działem projektowym i uczestniczyć w spotkaniach z klientami.

Wymagania

Zakres obowiązków:

1. Przygotowanie obmiarów do wycen;

2. Sporządzanie tabel przedmiarowych, analiz dotyczących wycen dla klientów;

3. Przygotowywanie ofert handlowych;

4. Wykonywanie wycen na podstawie space planów oraz innych wytycznych dot. robót budowlanych oraz branżowych;

5. Wykonywanie wycen na podstawie projektów branżowych;

6. Przygotowywanie budżetów oraz harmonogramów;

7. Przegląd, kontrolna i ocena dokumentacji technicznej;

8. Bezpośrednia współpraca z architektami, projektantami branżowymi oraz innymi działami;

9. Kontakt (wyszukiwanie) oraz negocjacje z podwykonawcami (budowlanymi i branżowymi);

10. Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, ostatecznych ofert dla klientów;

Prezentacja firmy

DEIGE świadczy kompleksowe usługi fit-out od wstępnej konsultacji, space... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie