Kosztorysant - rekrutacja online

HRK S.A.

Piaseczno, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej firmy z branży elektryki, teletechniki i BMS, poszukuje osoby na stanowisko:

KosztorysantMiejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Przygotowywanie kosztorysów
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych i teletechnicznych lub automatyki i BMS (w zależności od doświadczenia i preferencji)
  • Analiza możliwości technicznych produktów
  • Wyszukiwanie zamiennych nowych technologii
  • Współpraca z działem projektowym oraz wykonawczym

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kosztorysanta instalacji elektrycznych, teletechnicznych i BMS
  • Wykształcenie z zakresu elektryki/elektrotechniki, budownictwa lub pokrewne
  • Znajomość branży instalacyjnej
  • Znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad
  • Mile widziany komunikatywny język angielski
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B – w zależności od preferencji kandydata)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe świadczenia socjalne np. opiekę medyczną
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.