Kosztorysant - Inżynier Budowy ds. Kosztorysowania - KZN RAIL - Kraków, ul. Półłanki

KZN "Bieżanów" Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Analiza dokumentacji przetargowej;
  • Sporządzanie przedmiarów na roboty budowlane;
  • Wycena robót budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną, obowiązującymi normami oraz przepisami prawnymi;
  • Przygotowanie i składanie ofert przetargowych oraz podwykonawczych;
  • Pozyskiwanie i analiza ofert od dostawców, podwykonawców;
  • Prowadzenie negocjacji z kontrahentami, dostawcami i podwykonawcami;
  • Optymalizacja rozwiązań i kosztów przygotowywanych ofert;
  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa lub podobne (mile widziana w zakresie budownictwa infrastrukturalnego);
  • Doświadczenie w zakresie wycen robót budowlanych w branży budowlanej min. 2 lata (mile widziana w zakresie branży drogowej lub kolejowej);
  • Znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • Biegła znajomość obsługi programów z pakietu MS Office (Excel, Word, Project, Outlook) oraz programu Autocad;
  • Mile widziana obsługa programów do kosztorysowania m.in. Norma PRO;
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji oraz rysunków technicznych;
  • Skrupulatność, dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy;
  • Umiejętność budowania efektywnych relacji z kontrahentami;
  • Komunikatywność i umiejętność kooperacji w ramach zespołu;
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność w działaniu;
  • Otwartości na nowe pomysły i gotowości do podejmowania wyzwań
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet socjalny (bony, dofinansowania do wczasów, nagrody jubileuszowe) oraz prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w interesujących projektach budowlanych;
  • Udział w szkoleniach;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Prezentacja firmy

Grupa KZN Bieżanów to wiodący producent kluczowych rozwiązań technicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
docelowo chcemy podjąć długotrwałą współpracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie