Inżynier Budowy / Kosztorysant Instalacji Sanitarnych I HVAC

Ensyco

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ENSYCO zajmuje się projektowaniem, realizacją i audytami technicznymi w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC dla powierzchni Shell & Core, FIT OUT w obiektach o wysokim skomplikowaniu instalacji techniczny(budynki biurowe, medyczne, data center, przemysłowe). Ensyco specjalizuje się w audytach i konsultingu w zakresie gwarancji komfortu cieplnego, akustycznego, oświetleniowego - pomiary i regulacje i szeroko pojętej jakości powietrza IAQ, środowiska wewnętrznego.
Miejsce pracy Warszawa, biura budowy, możliwość pracy zdalnej po weryfikacji.

Szukamy osób z różnym doświadczeniem i stażem zawodowym.

Zakres obowiązków:
• wykonywanie wizji lokalnych na oferowanych projektach i bezpośredni kontakt z Klientem
• analiza dokumentacji powykonawczej
• wykonywanie kosztorysów i przedmiarów instalacji sanitarnych i HVAC
• analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych,
• pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, współpraca z dostawcami,
• optymalizacja kosztów w ramach przygotowywanych ofert,
• analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności I przekazanie jej na budowę
• codzienny kontakt ze zleceniodawca/klientem

Oferujemy:
• elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z domu( po okresie próbnym) , budowy głównie w Warszawie,
• rodzaj zatrudnienia do ustalenia - umowa o prace lub umowa B2B
• system premiowy
• uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży
• możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

Wymagania
• wykształcenie wyższe kierunkowe
• dobra znajomość branży, doświadczenie w kosztorysowaniu powierzchni
FIT OUT i Shell & Core w zakresie instalacji HVAC, BMS
• chęć rozwoju zawodowego
• znajomość programu Excel, AutoCad i innych branżowych
• samoorganizacja, rzetelność, sumienność
• umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
• wcześniejsza praktyka projektowa mile widziana

Prezentacja firmy

Ensyco <br/>Nasza siła to wysoce wyspecjalizowana kadra z wielole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne