Kosztorysant instalacji elektrycznych

Technitel Polska S.A.

Zgierz, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • Analiza dokumentacji projektowej/przetargowej
  • Dobór urządzeń, materiałów i rozwiązań z dziedziny instalacji elektrycznych niskiego napięcia, oświetlenia, stacji transformatorowych 15/0,4kV
  • Kalkulacja kosztów, przygotowanie kosztorysów ofertowych
  • Pozyskanie od dostawców ofert na urządzenia i materiały oraz od podwykonawców na roboty
  • Przygotowanie części merytorycznej oferty dla klienta

Wymagania

  • Wiedza z zakresu wykonywania instalacji elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów, planów i map
  • Umiejętność przygotowywania kosztorysów
  • Umiejętność obsługi programu Excel i Word

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w Zgierzu k. Łodzi
  • Umowę o pracę na pełny etat lub część etatu (nie mniej niż ½)
  • System premiowy
  • Opiekę medyczną, kartę sportową, dodatkowe ubezpieczenia
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole uczestniczącym w prestiżowych inwestycjach infrastrukturalnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Nasza spółka jest jednym z wiodących integratorów systemów telekomunikac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Energetyka