Kosztorysant Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy która działa jako generalny wykonawca instalacji snaitarnych i elektrycznych w budownictwie kubaturowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant Instalacji ElektrycznychMiejsce pracy: Poznań

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie wycen, kosztorysów oraz przedmiarów robót na podstawie dokumentacji projektowej;
  • Analiza techniczna projektów pod kątem optymalizacji kosztów instalacji;
  • Współpraca z dostawcami firmy oraz udział we wstępnych negocjacjach techniczno-handlowych;
  • Opracowywanie i składanie ofert do przetargów publicznych wraz z niezbędną dokumentacją merytoryczno-formalną.

WYMAGAMY:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenia wyższego technicznego;
  • Znajomości branży elektrycznej - rynku podwykonawców, cen materiałów oraz usług;
  • Znajomości pakietu Office i AutoCad. Dodatkowo mile widziana będzie znajomość programów do kosztorysowania np. NormaPro;
  • Umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych, które będą przydatne przy prowadzeniu rozmów oraz utrzymywaniu pozytywnych relacji z Klientami czy Podwykonawcami;
  • Samodzielności, odpowiedzialności i umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów.

OFERUJEMY:
  • Stabilną formę zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, a dodatkowo premie kwartalne oddające zaangażowanie i osiągane wyniki;
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz pakiet benefitów (m.in. ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do pakietów sportowych, medycznych czy nauki języków obcych);
  • Liczne szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.