Kosztorysant instalacji automatyki budynkowej/teletechnicznych/elektrycznych

graphen Sp.j.

60-689 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- sporządzanie wycen instalacji automatyki budynkowej, instalacji niskoprądowych, instalacji elektrycznych
- negocjacje z dostawcami oraz wybór optymalnych rozwiązań technicznych
- zakup (od negocjacji po dostawę) towarów i materiałów na potrzeby realizowanych projektów

Cechy charakteru kandydata:

- skrupulatność, dokładność

Oferujemy:

- elastyczny czas pracy
- uczestnictwo w ciekawych projektach związanych z instalacjami w budynkach
- kontakt ze sprzętem i technologią

Wymagania

Wymagane umiejętności

- umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatyki
- znajomość programów: cad i exel
- umiejętność szybkiej analizy i porównywania
- prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Firma graphen Sp.J. istnieje od roku 2008. Specjalizujemy się w instalac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis