Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Kosztorysant budowlany

Mlada Boleslav, Czechy, zagranica

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: K/3110/CZ
Miejsce pracy: Mlada Boleslav/ Kosmonosy, Czechy (ok. 100 km od Jeleniej Góry)

Obowiązki:

tworzenie kosztorysów
monitorowanie rynku dostawców
sporządzanie harmonogramów rzeczowo-finansowych
udział w opracowywaniu ofert
tworzenie przedmiarów na podstawie dokumentacji przetargowej

Oferujemy:
stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 40 000 CZK (6-6,5 tys. złotych) netto
darmowe zakwaterowanie na terenie Czech
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
pracę w polskiej firmie, która działa na terenie Czech od ponad 20 lat

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne
bardzo dobra znajomość rynku
min. 2-3 lata doświadczenia jako kosztorysant
doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów robót konstrukcyjnych i okołobudowlanych
umiejętność czytania dokumentacji technicznej
mile widziana znajomość języka czeskiego (niewymagana)

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
1 rok
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Przedział wynagrodzenia:
8.508,00 zł - 9.226,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo