Kosztorysant branży hydrotechnicznej

NES Global Talent Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Naszym Klientem jest duża firma budowlana, zajmująca się generalnym wykonawstwem na rynku hydrotechniki, budownictwa przemysłowego, komercyjnego.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności, wprowadzanie rozwiązań zamiennych/równoważnych
  • Przygotowywanie wycen w branży hydrotechnicznej (morska/śródlądowa)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podwykonawcami, dostawcami i projektantami
  • Wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert
  • Analiza ofert otrzymanych od podwykonawców
  • Analizy rynku w zakresie cen towarów i usług budowlanych

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej na poziomie inżyniera lub równoważnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość oprogramowania: MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie, otwartość na innych ludzi oraz komunikatywność
  • Mile widziana znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się, dużej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.