Kosztorysant/asystent ds zaopatrzenia budowy

EKOKALORIA Sp. z o.o.

25-414 Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

● analiza dokumentacji technicznej ( PB, PW, STWiOR,)
● przygotowywanie zapytań ofertowych
● analiza zgodności oferty z wymaganiami
● kalkulacja kosztów materiałów budowlanych
● przygotowywanie kosztorysów w zakresie robót budowlanych, sanitarnych,
● zamawianie materiałów budowlanych wg zapotrzebowania,
● logistyka materiałów budowlanych na budowy
● prowadzenie prawidłowej dokumentacji zakupowej
● monitorowanie stanu realizacji zamówień
● raportowanie w zakresie bieżących zadań
● poszukiwanie i wybór dostawców dla realizowanych projektów
● wstepne negocjacje warunków zakupowych z dostawcami
● ścisła współpraca z Działem Realizacji
● współpraca z działem Księgowości przy rozliczaniu dostaw materialów,
● odpowiedzialność za egzekwowanie warunków umów oraz wyjaśnianie ewentualnych reklamacji dostarczanego towaru,

Wymagania

● wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa lub instalacji sanitarnych
● umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
● umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i komunikacyjne,
● znajomość branży budowlanej w tym asortymentu budowlanego i materiałów (budowlanych, sanitarnych)
● minimum 1 rok doświadczenia w pracy w dziale oferowania w firmie budowlanej,
● bardzo dobra znajomość programów: NORMA PRO , MS Office,
● umiejętność pracy w zespole,
● zdolności analityczne, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
● prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Kompleksowe przebudowy i termomodernizacje budynków <br/>Kompleksowe prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria