Kosmetyczka

Piaseczno, mazowieckie

Dom Urody Thau

Opis stanowiska pracy

Profesjonalnie wyposażony gabinet w Piasecznie zatrudni kosmetyczkę (minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie) z umiejętnościami manicure i pedicure. Oferujemy miłą atmosferę pracy, pełny etat i umowę o prace.

Dom Urody Thau to doskonale wyposażony, z zastosowaniem najnowoczesniejszej technologii,... gabinet kosmetyczny z wysoko wykwalifikowanym personelem. Nasze usługi obejmują kompleksową pielęgnację twarzy, ciała, włosów oraz dłoni i stóp. W gabinecie prowadzimy także dział fryzjerski.

Oferta Domu Urody Thau została tak pomyślana, aby każdy, bez względu na wiek, płeć wiek oraz możliwości czasowe i finansowe znalazł coś dla siebie.
Proponujemy zabiegi na twarz i ciało w zakresie kosmetyki zachowawczej, leczniczej oraz korygującej problemy estetyczne.
Wykorzystujemy urządzenia kosmetyczne najnowszej generacji w połączeniu ze specjalistycznymi kosmetykami, masażami oraz aromaterapią.
W Domu Urody Thau panuje niepowtarzalny klimat. Piękne i wysmakowane wnętrza wypełnia spokojna muzyka i zapach olejków eterycznych.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna , Praca Inne