Dobra Agencja Sp. z o.o.

Kosmetolożka/Kosmetolog

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Poszukujemy lubiącej swój fach KOSMETOLOŻKI lub KOSMETYCZKI, mającej rękę do zabiegów i serce dla klientów. Praca w nowo otwieranym instytucie kosmetycznym Yasumi w Skarżysku-Kamiennej, poprzedzona tygodniowym, wyjazdowym szkoleniem na koszt firmy. Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub na własnej działalności gospodarczej.

ZADANIA:

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych, w tym pedicure i manicure;
  • sprzedaż zabiegów i produktów kosmetycznych;
  • pozyskiwanie nowych i dbanie o obecnych klientów instytutu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • sympatia do ludzi i umiejętność budowania relacji;
  • wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w branży;
  • zaangażowanie i pasję do wykonywanej pracy.

CO OFERUJEMY:

  • w przypadku umowy o pracę: wynagrodzenie podstawowe w wysokości 2 100 zł netto (na 3 miesięcznym okresie próbnym: 1 900 zł) plus 5% prowizja od przeprowadzonych zabiegów powyżej dwukrotności wynagrodzenia, średnio 1 200 zł netto;
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 4 000 zł netto (na 3 miesięcznym okresie próbnym: 3 500 zł) plus 10% prowizja od przeprowadzonych zabiegów powyżej dwukrotności wynagrodzenia, średnio 2 000 zł netto;
  • prowizję od sprzedaży kosmetyków;
  • regularny udział w szkoleniach i konferencjach branżowych.