Opis stanowiska pracy

Laelia Beauty Group

Instytut Kosmetyki Estetycznej Laelia to lider na lokalnym rynku usług kosmetycznych. Dbamy o wysoką jakość naszych usług poprzez ciągłe doskonalenie personelu, menu zabiegowego i podążanie za rynkowymi trendami. Tworzymy wspaniały, zgrany zespół osiągający
ponadprzeciętne wyniki mierzone nie tylko liczbami - ale także zadowoleniem naszych klientów.

Stanowisko: Kosmetolog
Miejsce pracy: Racibórz
Region: śląskie

Opis stanowiska:
Do naszego zespołu poszukujemy kompetentnych i doświadczonych kosmetologów. Podstawowymi obowiązkami będzie wykonywanie zabiegów kosmetycznych, przeprowadzanie konsultacji, obsługa klienta, budowanie relacji, sprzedaż zabiegów, pakietów i kosmetyków. Pozostałe obowiązki to między innymi uczestniczenie w szkoleniach, reprezentowanie firmy na targach i eventach, drobne prace biurowe.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kosmetologiczne - lic., mgr lub w trakcie studiów
Mile widziane doświadczenie w pracy kosmetologa - lecz nie jest to warunek konieczny
Umiejętność wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, manicure i pedicure, masaże itp.
Dokładność i sprawność w wykonywaniu zabiegów.
Mile widziana umiejętność stylizacji paznokci (żel)
Umiejętność pracy na zaawansowanych urządzeniach kosmetycznych (możliwość doszkolenia)
Świetna prezencja, pewność siebie
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bezkonfliktowość
Pogoda ducha, pozytywne nastawienie
Determinacja w dążeniu do ustalonych celów
Umiejętność pracy w zespole
Wysoka dyspozycyjność, chęć samorozwoju
Zaangażowanie w rozwój firmy

Oferujemy:
Pracę w nowoczesnym salonie, w zgranym zespole.
Wiele ciekawych szkoleń branżowych
Zatrudnienie na umowę o pracę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem serwisu Infopraca

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

www.laelia.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna