Opis stanowiska pracy

HOTEL RADO jest nowoczesnym czterogwiazdkowym kompleksem hotelowo-konferencyjnym . Hotel powstał w przepięknym zakątku zwanym Wola Chorzelowska w województwie podkarpackim w odległości 10 km od centrum miasta Mielec i 4 km od mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Obecnie do naszego zespołu RADO poszukujemy osoby na stanowisko:
Kosmetolog / Kosmetyczka

Główne obowiązki:
• manicure i pedicure hybrydowy
Mile widziane dodatkowe umiejętności takie jak:
• profesjonalna obsługa gości zgodna ze standardami firmy,
• henna i regulacja
• depilacja woskiem
• zabiegi na twarz
• przedłużanie rzęs

Oferujemy:
• dobre i stabilne warunki zatrudnienia,
• napiwki
• zniżki pracownicze
• profesjonalne szkolenia,
• praca na najwyższej jakości urządzeniach,
• możliwość rozwoju zawodowego w czterogwiazdkowym hotelu.
• Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Wymagania

Wymagania wobec kandydatów:
• wykształcenie kierunkowe,
• znajomość najnowszych trendów w kosmetyce,
• zaangażowanie, sumienność i staranność,
• komunikatywność,
• wysoka kultura osobista,
• dobra organizacja pracy – samodzielność.
• książeczka sanitarno- epidemiologiczna

Prezentacja firmy

Rado Hotel **** Mielec<br/><br/>Hotel Rado Mielec to ulokowany w przepię... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna