Opis stanowiska pracy

• Konsultacje z pacjentem w celu doboru odpowiedniego planu zabiegowego,
• Udzielanie porad dotyczących pielęgnacji,
• Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych ( biała kosmetyka) oraz z użyciem najnowszej technologii,
• Budowanie pozytywnej relacji z pacjentem,
• Dbałość o satysfakcję i zadowolenie pacjenta z wykonywanych planów zabiegowych,
• Współpraca z lekarzami medycyny estetycznej oraz całym zespołem EsteKlinika.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe - ukończone studia wyższe na kierunku kosmetologia,
• Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku kosmetologa,
• Empatii oraz opiekuńczego podejścia do pacjenta,
• Umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych w pracy z pacjentem,
• Chęci rozwijania się i szkolenia,
• Punktualności ,dyspozycyjności, zaangażowania oraz dobrej organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Centrum Medyczne Angelius Provita to miejsce, w którym doświadczenie i w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna