Opis stanowiska pracy

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose poszukuje osoby na stanowisko:

Kosmetolog – Prace rozwojowe

Miejsce pracy: Dyzin (pow. otwocki)

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Miejsce pracy: Dyzin k/Celestynowa (40 km od Warszawy w kierunku Lublina);
  • Praca w Dziale Rozwoju i Marketingu Produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kosmetologiczne (lub w trakcie);
  • Doświadczenie w pracy w salonie kosmetycznym (minimum 2 lata);
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i pisania z sensem;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Dużą niezależność i swobodę działania w pracy;
  • Czas pracy: 8.00-16.00.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez DR GREHEN Sp. z o.o. z siedzibą w Dyzinie."

Prezentacja firmy

Producent kosmetyków profesjonalnych marki Charmine Rose

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Badania / Rozwój, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia