Kosmetolog w Klinice Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

BetaMed S.A.

Chorzów, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Chorzów

Drzazga Clinic – Klinika Laseroterapii i Medycyny Estetycznej w Chorzowie świadczy usługi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej i kosmetologii na najwyższym, światowym poziomie.
Zespół Drzazga Clinic tworzą doświadczeni lekarze, których wspiera profesjonalna kadra kosmetologów, stale poszerzająca swoją wiedzę.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Kosmetolog

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki laserowej (modelowanie sylwetki, depilacja laserowa, zabiegi ujędrniające itp.)
  • wykonywanie zabiegów estetycznych na twarzy
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
  • planowanie zabiegów i kuracji
  • prowadzenie dokumentacji pacjentów
  • sprzedaż produktów detalicznych i pakietów
  • nawiązywanie i dbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • wykształcenia min. technik kosmetyk (preferowane studia z kosmetologii)
  • min. roczne doświadczenie w dziedzinie kosmetyki
  • znajomość obsługi profesjonalnego sprzętu kosmetycznego
  • dobra znajomość teorii oraz procedur wykonywania zabiegów
  • znajomość branży SPA

Oferujemy:

  • stabilną i interesującą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  • możliwość czynnego udziału w tworzeniu naszej kliniki
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji przez BetaMed S.A z siedzibą w Katowicach ul. Mikołowska 100A/802. Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy