Trzy Wyspy

Kosmetolog / Podolog

Miejsce pracy: Świnoujście

Hotel Trzy Wyspy*** w Świnoujściu poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Kosmetolog/Podolog.

Obowiązki: wykonywanie specjalistycznych zabiegów na stopy (pedicure kosmetyczny i leczniczy), zabiegów na twarz i ciało, aktywna sprzedaż, dbanie o wysoką jakość świadczonych usług oraz czystość na stanowisku pracy.

Oczekiwania: wykształcenia kierunkowego wyższego lub średniego, miłego usposobienia i uśmiechu, umiejętności pracy w zespole, zorientowania na rozwój. Mile widziane dodatkowe kursy z zakresu kosmetologii lub/i podologii. Znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy: umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, miłą atmosferę w energicznym zespole, szkolenia zawodowe, branżowe i językowe.

Nasi pracownicy mogą korzystać nieodpłatnie z siłowni, basenu, strefy saun i wypoczywalni. Mamy preferencyjne stawki na posiłki pracownicze.

Praca stała.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.