Opis stanowiska pracy

Prestiżowy Salon Kosmetyczny "Madame Katrina Clinica Estetica" zatrudni osobę na stanowisko kosmetologa-kosmetyczki.

Oferujemy:
- pracę w renomowanym Salonie Kosmetycznym w Krakowie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- miłą atmosferę w pracy

Prezentacja firmy
"Madame Katrina Clinica Estetica" należy do wiodących salonów w Polsce. Właścicielka szczególną uwagę zwraca na edukację zespołu oraz na wysoką jakość zabiegów wykonywanych w salonie. Salon zdobył "Certyfikat Najwyższej Jakości Usług" oraz drugie miejsce w Krakowie "Orły Kosmetyki" w rankingu najlepiej ocenianych firm w Polsce.

Wymagania

Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie zawodowe
- dyspozycyjność
- miła aparycja
- zaangażowanie w pracę
- wysoki poziom kultury osobistej
- umiejętność pracy w zespole

"Madame Katrina" to wyjątkowy Salon Kosmetyczny. Łączy w sobie profesjon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praktyki / Staż, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna