kosmetolog kosmetyczka kosmetologa kosmetyczkę zatrudnimy

Kamajo

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma KAMAJO salon kosmetologii estetycznej z Tarnowskich Gór posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Od 13 lat stale rozwijamy się wprowadzając do swojej oferty nowoczesne zabiegi głównie oparte na urządzeniach nowej generacji.
Główny nacisk kładziemy na dobrze wykwalifikowany i profesjonalny personel, co zyskało uznanie naszych dotychczasowych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika do salonu KAMAJO w Tarnowskich Górach.

Do obowiązków kosmetologa będzie należeć:

Zabiegi laserowe: fotoepilacja, foto-odmładzanie,
radioferkwencja
mezoterapia mikorigłowa
zabiegi endermologiczne
redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu
peeling kawitacyjny
zabiegi kwasami
zabiegi pielęgnacyjne na twarz, ciało i dłonie
sprawna stylizacja paznokci
przedłużanie rzęs
rzetelna obsługa klientów salonu,

Wymagania

Wymagania:
Minimum 2-letnie doświadczenia
Otwartość na zdobywanie wiedzy
Bardzo wysoka kultura osobista
Nienaganna prezencja
Dyspozycyjność
Uczciwość, punktualność.

ZAPEWNIAMY:
Interesującą pracę w profesjonalnym środowisku pracy
Stabilne warunki zatrudnienia w prestiżowej placówce w Tarnowskich Górach
Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę
Stałe wynagrodzenie + motywacyjny system wynagrodzenia.

Rozpatrujemy tylko CV ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Kamajo to salon piękna i relaksu. Tu celebrujemy piękno, uczymy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia