Korepetytor / Nauczyciel / Trener

CENTRUM WIEDZY

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Centrum Wiedzy zatrudni Korepetytorów/Nauczycieli do prowadzeniami zajęć indywidualnych oraz grupowych z poniższych przedmiotów:
- język angielski,
- matematyka,
- język hiszpański,
- język niemiecki,
- język polski.
Masz nietypowe umiejętności, znasz nietypowy język- aplikuj również.

Co oferujemy?
- umowę zlecenie lub B2B,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- stałe wsparcie,
- plan nauczania,
- niezbędne materiały,
- świetną atmosferę,
- nastawienie na długoletnią współpracę,
- możliwość uczestniczenia w interesujących projektach.
- możliwość odbycia praktyk studenckich,
- możliwość rozwoju.

Wymagania

Wymagania w zależności od stanowiska
- poziom języka min. na poziomie C1 (w przypadku aplikowania na stanowisko korepetytora/ nauczyciela języka obcego)
lub/i
- bardzo dobra znajomość przedmiotu ścisłego (w przypadku aplikowania na stanowisko korepetytora/ nauczyciela matematyki),
- rzetelności, punktualności i sumienności
- pozytywne nastawienia do pracy,
- mile widziany status studenta/ nie jest to jednak warunek konieczny

Prezentacja firmy

Centrum Wiedzy <br/>Firma zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej. Siedziba w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
30PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Praca dla studenta