Kordynator Projektu - Mosty

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ocenę dokumentacji projektowej pod względem zgodności z przyjętymi założeniami projektowymi i warunkami kontraktu

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja specjalizująca się w budownictwie infrastrukturalnym oraz miejskim.

Opis stanowiska

  • Ocena dokumentacji projektowej pod względem zgodności z przyjętymi założeniami projektowymi i warunkami kontraktu
  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem optymalizacji terminu realizacji i kosztów
  • Przygotowanie przedmiaru robót (zestawienie robót ziemnych, konstrukcji nawierzchni, infrastruktury mostowej)
  • Przygotowanie kosztorysów
  • Opracowywanie rysunków technologicznych
  • Czasowa organizacja ruchu
  • Analiza mechanistyczno-empiryczna gruntów
  • Koordynacja projektowa pod względem kolizji branżowych
  • Współpraca z biurem projektowym
  • Kontrola jakości wykonanych prac
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej branży konstrukcyjnej

Profil kandydata

  • Ukończone studia na kierunku budownictwo;
  • Znajomość metod i technik budowlanych, doświadczenie zawodowe przy projektach infrastrukturalnych w sekcji mostowej;
  • Otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • Nastawienie na współpracę;
  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę przy dużym projekcie infrastrukturalnym
  • Realny wpływ na globalny rozwój przedsiębiorstwa
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page