Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- koordynację prac;
- dokonywanie odbiorów
- sporządzanie protokołów, zestawień, zamówień, raportów
- udział w naradach
- nadzór nad podwykonawcami i poddostawcami
- poszukiwanie podwykonawców prac elektrycznych
- przygotowywanie zamówień, sprawdzanie warunków szczególnych umów
- koordynacja prac zespołu inżynierów automatyków.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe elektryczne lub pokrewne,
- znajomość podstaw z zakresu elektryki, automatyk i informatyki,
- doświadczenie w pracy, jako koordynator
- bardzo dobra znajomość Microsoft Excel,
- umiejętność organizacji pracy własnej i działania pod presją czasu,
- wysoka kultura osobista,

Prezentacja firmy

Satcontrol automatyka zajmuję się instalacją i dystrybucja systemów auto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie