Koordynatorka / Koordynator serwisu urządzeń elektronicznych

Datecs-Polska Sp z o.o.

Warszawa, Raszyn-Jaworowa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Raszyn – Jaworowa

Godziny pracy: 9-17

Typ oferty: umowa o pracę, cały etat

Doświadczenie: brak wymagań

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie z wieloletnim doświadczeniem,

- umowę o pracę,

- stabilne warunki wynagrodzenia,

- dodatkowe ubezpieczenie,

- pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością zdobycia wszechstronnego doświadczenia,

Zakres obowiązków dla nowej osoby w serwisie:

- koordynacja pracy działu serwisu oraz obsługa komunikacji z innymi działami w firmie,

- współpraca i koordynacja z współpracującymi firmami serwisowymi na terenie Polski,

- obsługa telefoniczna i mailowa zamówień serwisowych i zlecanie ich realizacji,

- prowadzenie korespondencji oraz dokumentacji serwisu i serwisantów,

- zarządzanie magazynem części,

- realizacja zamówień u dostawców polskich i zagranicznych,

- pomoc w przygotowywaniu materiałów serwisowych,

- dbałość o wysoką jakość serwisu,

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie,

- znajomość języka angielskiego,

- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i odpowiedzialność,

- życzliwe podejście w kontakcie z klientem,

- prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut.

Prezentacja firmy

urządzenia fiskalne, systemy gastronomiczne, posy, wagi elektroniczne

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis