ManpowerGroup Sp. z o.o.

Koordynatorka/ Koordynator ds. planowania

Miejsce pracy: Brześć Kujawski, Włocławek, Toruń

Miejsce pracy: Brześć Kujawski

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Klienta na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Stacjonarną pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz
  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek Klienta
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)
  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów
  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach
  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość procesów logistyki magazynowej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, ekonomia lub pokrewne
  • Min. 3-letnie doświadczenie w planowaniu operacji magazynowych lub planowaniu produkcji
  • Umiejętności prognozowania
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętności wnioskowania
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność definiowania celów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wewnętrznych
  • Umiejętność adaptacji do zachodzących zmian w otoczeniu
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Mile widziane: doświadczenie w obsłudze systemów typu WMS, systemów harmonogramowania produkcji

Zadania:

  • Tworzenie i zarządzanie planem produkcji (realizacji pracy centrum dystrybucyjnego) i kontrola jego realizacji
  • Planowanie pracy osób i optymalnego wykorzystania technologii przy uwzględnieniu terminów przepływu i załadunku towarów
  • Przygotowywanie zestawień i analiz koniecznych do przygotowania planu produkcji
  • Analiza terminów i poprawności realizacji zleceń
  • Kontrola gospodarki magazynowej
  • Ścisła współpraca z kierownictwem centrum dystrybucji, odpowiedzialnym za realizację procesów kompletacji zleceń i wysyłki towarów
  • Ścisła współpraca z działem handlowym w zakresie wymiany informacji dotyczących wielkości sprzedaży, popytu, dostępnych zasobów produkcyjnych i towaru
  • Zarządzanie zespołem planistów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials