Opis stanowiska pracy

Nasz Klient, firma z zajmująca się kompleksową obsługą nieruchomości komercyjnych ze względu na swój ciągły i dynamiczny rozwój poszukuje osoby na stanowisko:

Koordynatora ds. usług technicznych

miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • zarządzanie obsługą techniczną klientów poprzez zapewnienie niezbędnych czynności konserwacyjnych i eksploatacyjnych obiektów, zarządzanie ekipami technicznymi,
  • przygotowywanie udziału w przetargach, części technicznej umów, wycen oraz ofert dla klientów,
  • optymalizacja kosztów eksploatacyjnych obiektów, rozlicznie budżetów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 -letnie doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów ( biurowce, magazyny, centra handlowe),
  • znajomość przepisów związanych z eksploatacją budynków,
  • umiejętności interpersonalne, decyzyjność, umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu, dyspozycyjność,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • praktyczna znajomość obsługi MS Office.

Oferta:

  • samodzielne stanowisko oraz elastyczne godziny pracy,
  • umowa o pracę na pełny etat ( 4500-5000 zł netto),
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
  • opieka medyczna.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

PROF – JAM to nowoczesna firma doradztwa personalnego stworzona przez zg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta