Opis stanowiska pracy

Do obowiązków pracownika należało będzie:
- nadzór nad realizacją kontraktów (min. terminowość, budżet, jakość, organizacja pracy pracowników produkcyjnych);
- nadzór nad pracami realizowanymi w kooperacji z innymi firmami;
- wykonanie technologii produktu;
- przygotowanie techniczne ofert;
- przygotowanie programów na maszyny skrawające;
- przygotowanie technologii zabezpieczenia antykorozyjnego;
- zaopatrzenie i monitorowanie zamówień na produkcję.

Wymagania

+ dobra znajomość rysunku technicznego;
+ praktyka w zakładzie konstrukcji stalowych;
+ wykształcenie min. średnie;
+ czynne prawo jazdy kat. B;
+ zaangażowanie, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole;
+ samodzielność w podejmowaniu decyzji i wykonywani powierzonych zadań;
+ zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista,
+ dobra organizacja pracy, podzielność uwagi oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Prezentacja firmy

www.map.com.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja