Koordynator Zleceń Serwisowych

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie, obsługa i koordynowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych od klientów.
  • Koordynacja i rejestrowanie zleceń serwisowych w systemie NAVISION.
  • Weryfikacja dokumentów oraz reklamacji.
  • Wystawianie faktur za usługi serwisowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Bardzo dobra znajomość MS Office i MS Excel - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zakresie wystawiania faktur
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i samodzielność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
  • Atrakcyjne systemy: motywacyjne i lojalnościowe dla pracowników.
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
  • Dostęp do pakietu benefitów (medicover, multisport, PZU)
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.