Koordynator Zespołu Testów (Test Manager)

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego dostawcy usług IT (Analityka, Aplikacje, Cloud, Transformacje Cyfrowe, Procesy Biznesowe, Konsulting, IoT, Bezpieczeństwo)  dla klientów z sektora prywatnego i publicznego w ponad 70 krajach, lidera w swojej branży, szukamy…

Koordynatora Zespołu Testów (Test Managera)

… który dołączy do Działu Application Services.

Oferta:

  • Praca dla lidera w swojej branży, udział w ciekawych i rozwojowych projektach realizowanych w najnowszych technologiach.
  • Na początku dołączenie do projektu dla klienta z sektora bankowego przy testach aplikacji mobilnych na telefony komórkowe i testach bez użytkownika interfejsu przy użyciu SoapUI.
  • Wymagająca praca w dynamicznym i międzynarodowym środowisku, wśród ekspertów w swoim obszarze.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Bogaty pakiet benefitów dodatkowych: opieka medyczna, ubezpieczenie społeczne, karta sportowa, szkolenia itd.
  • Praca stacjonarna w Warszawie, wyjazdy służbowe do max 25% czasu pracy, elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej do 2 dni/tydz.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie Planów i Strategii Testów (Testy Integracyjne i Testy Niefunkcjonalne).
  • Wdrażanie procesów testowania w projektach i koordynacja pracy zespołu testowego / zespołów projektowych (3-4 osoby).
  • Wspieranie kierownika projektu w kwestiach technicznych: definiowanie wymagań dotyczących środowisk testowych i danych testowych, tworzenie koncepcji automatyzacji testów i testów wydajności.
  • Tłumaczenie wymagań technicznych na scenariusze testowe i przypadki testowe, opracowaniu skryptów do testów funkcjonalnych i wydajnościowych, utrzymaniu narzędzi testowych, ram, instalacji i utrzymaniu środowisk testowych.
  • Ścisła współpraca z kierownikami projektów, liderami technicznymi, analitykami biznesowymi i innymi członkami zespołu testowego, aby aktywnie pracować nad rozwiązaniem wszelkich problemów.

Oczekiwania:

  • Solidna wiedza z zakresu testów w projektach dla przedsiębiorstw.
  • Doświadczenie w Integracji Testów i Test Data Management oraz zarządzaniu Testami i Środowiskami Testowymi, a także w przygotowywaniu Test Strategii i Test Planu.
  • Techniczne doświadczenie w Testach Funkcjonalnych, Niefunkcjonalnych i Integracyjnych.
  • Umiejętności programowania i pisania skryptów.
  • Znajomość: Metodologii testów, Systemów operacyjnych (Windows, Unix), SQL / PLSQL, WebServices, Architektury aplikacji internetowych, SoapUI .
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami Testerów.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Devire Devire Devire Devire