Koordynator zespołu produkcji- proces obróbki CNC (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem struktury poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator zespołu produkcji- proces obróbki CNC (k/m)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna

Opis stanowiska

Zarządzanie 15 osobowym zespołem produkcji- proces obróbki CNC

Odpowiedzialność za planowanie długoterminowej strategii rozwoju dla produkcji oraz realizację założonych celów

Analiza i realizacja zadań wynikających z bieżących potrzeb produkcyjnych i organizacyjnych

Umiejętność motywowania zespołu do działania w dynamicznym otoczeniu

Bezpośrednia koordynacja nad realizacją powierzonych zadań/projektów

Dbanie o właściwy poziom techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi

Współpraca z działem konstrukcyjnym w zakresie dostosowania wyrobów do posiadanych narzędzi i dostępnych technologii

Odpowiedzialność za materiał oraz jakość

Rozliczanie czasu pracy podległego zespołu oraz czasu pracy maszyn

Bieżące raportowanie o przebiegu prac do Managera Produkcji

Inicjowanie rozwiązań podnoszących wydajność i efektywność produkcji

Stałe poszukiwanie rozwiązań i doskonalenie procesów w zakresie bezpieczeństwa, jakości i efektywności kosztowej i operacyjnej produkcji

Profil kandydata

Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w środowisku produkcyjnym

Wykształcenie techniczne - umiejętność czytania rysunków technicznych

Praktyczna znajomość technologii obróbki skrawaniem, plastycznej (CNC / Lasery / Zgrzewarki)

Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania produkcją (planowanie, rozliczanie, optymalizacja, gospodarka magazynowa)

Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B1

Prawo jazdy kat. "B"

Oferujemy

Praca w środowisku międzynarodowym

Praca zgodna z wysokimi standardami

Bardzo miła atmosfera w pracy

Możliwości rozwoju

Szkolenia w Polsce, Wielkiej Brytanii

Pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page