Medicover Sp. z o.o.
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator Zespołu Medycznego

Miejsce pracy: Wronki, Przyzakładowe Centrum Medicover

O Tobie:

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe – Pielęgniarstwo lub Ratownictwo Medyczne
  • masz 5 lat doświadczenia w pracy jako pielęgniarka/ pielęgniarz, ratownik medyczny
  • masz aspiracje, aby koordynować pracę zespołu (ok. 12 osób)
  • jesteś bardzo dobry specjalistą
  • świetnie organizujesz pracę własną i innych
  • jakość obsługi Pacjenta i realizacja procedur są wyznacznikiem Twojej pracy
  • posługujesz się programami Excel, Word i Outlook

Twoje zadania:

  • prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami, wprowadzenie nowego personelu do pracy oraz realizacja potrzeb rozwojowych zespołu
  • organizowanie i nadzorowanie pracy zespołu: Pielęgniarek i Ratowników Medycznych
  • udzielanie bieżącej informacji zwrotnej oraz ocen rocznych osobom w zespole
  • rozpatrywanie reklamacji dotyczących działalności zespołu
  • nadzorowanie merytoryczne pracy zespołu
  • nadzorowanie sprzętu medycznego,
  • prowadzenie polityki lekowej, nadzór nad stanem leków w Centrum
  • bieżące kontrolowanie ksiąg zbiorczych.

Nasza oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat (8-godzinny tryb pracy)
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon
  • dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • przyjazna atmosfera
  • samodzielność, odpowiedzialność oraz decyzyjność
  • możliwości awansu w strukturach firmy i wparcie przełożonego
  • finansowanie szkoleń menadżerskich
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.