ELKABEL Szczygielski Sp. j.

KIEROWCA (MAGAZYNIER)

Od: ELKABEL Szczygielski Sp. j.
Miejsce pracy: Gliwice

Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe. Realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej, oferujemy naszym klientom jakość w dobrej cenie.

Naszą siłą są Ludzie!

Obecnie do naszego oddziału w Gliwicach poszukujemy kandydata na stanowisko:

KOORDYNATOR ZAOPATRZENIA (MAGAZYNIER)

(miejsce pracy: Gliwice) Nr ref: GL/MA/17

Najważniejsze zadania:

  • Dostarczanie towarów do Klientów
  • Przyjmowanie i rozładunek dostaw.
  • Przygotowywanie wysyłek towarów do klientów oraz bieżące wydawanie towarów dla odbiorców.
  • Kontrola ilości przyjmowanego lub/i wysyłanego towaru.
  • Wystawianie i kompletacja dokumentów magazynowych.

Wymagania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy - magazyniera.
  • Mile widziana znajomość branży elektrycznej.
  • Wysoka organizacja pracy – terminowość, rzetelność i systematyczność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w nowocześniej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • System premiowy
  • Dodatkowe benefity (m.in. ubezpieczenie na życie, karty Multisport, opieka medyczna)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.