Opis stanowiska pracy

do głównych obowiązków należą:
- współpraca z działem handlowym,
- obsługa zamówień importowych oraz krajowych,
- nadzór nad stanami magazynowymi towarów,
- obsługa reklamacji,
- wprowadzanie faktur zakupowych do Symfonii,
- zestawienia Intrastat;

Wymagania

wymagania:
- znajomość programu Excel, Word, Outlook
- umiejętność pracy w zespole;
- dobra organizacja pracy oraz dokładność;
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
- dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia Handel;
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Lider w branży środków ochrony pracy. <br/>Importer i dystrybutor wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
po okresie próbnym
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Zakupy / Zaopatrzenie