Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Koordynator z językiem ukraińskim

Klucze, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

• Koordynacja przyjazdu oraz zatrudniania Pracowników z Ukrainy.
• Pomoc w adaptacji pracowników tymczasowych z Ukrainy.
• Tłumaczenie zasad pracy, instrukcji stanowiskowych.

Od Kandydatów oczekujemy:

• Znajomości j. ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.
• Dyspozycyjności.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenia.
• Elastyczne godziny pracy.
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Prosimy o dopisanie przy swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne