Koordynator z językiem Niemieckim

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego zaufanego klienta zagranicznego poszukujemy osoby na stanowisko koordynatora grupy z znajomością języka Niemieckiego .Klient prowadzi duży zakład produkujący części z recyklingowych tworzyw sztucznych- palet z tworzyw sztucznych.

Rozpoczęcie zlecenia: od zaraz (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca (możliwość wyjazdu na krótsze terminy)
Miejsce: 07806 Weira, Niemcy

Zakres obowiązków:
• Kierowanie i Koordynacja grupą, przekazywanie informacji między Klientem a grupą
• Wdrażanie nowych osób oraz tłumaczenie najważniejszych kwestii w tym zasad BHP
• Odbieranie gotowych produktów z maszyny (palety różnej wielkości)
• Gratowanie (usuwanie ostrych krawędzi)
• Nadzór nad maszyną, zgłaszanie powstałych usterek

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy zmianowej
• Sprawność fizyczna
• Znajomość języka Niemieckiego
• Mile widziany własny samochód na wyjazd

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
• Możliwość długotrwałej współpracy (możliwość wyjazdu na krótsze terminy)
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych
• Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem - 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.